A négygólos focimeccsek napja

2014.04.26. 09:23

A Paks 4-0-ra győzött Diósgyőrben, Szivics nem tudja, mi történt; a Videoton meghódította a Pancho Arénát, a Loki ötöt gurított a Kecskemétnek. A MU Giggsszel a kispadon 4-0-ra győzött, a Real Madridban parádés gólokat lőtt Ronaldo, Final Fourba jutott a Veszprém, Vlagyimir Klicsko megvédte vb-címét. A szombati sporthírek egy helyen.

23.44 |

Vlagyimir Klicsko megvédte vb-címét

Könnyedén megvédte profi nehézsúlyú ökölvívó-világbajnoki címét Vlagyimir Klicsko az ausztrál Alex Leapai ellen, az ukrán óriás az ötödik menetben technikao KO-val nyert a németországi Oberhausenben. (Részletek.)

23.30 |

Szivics: Én is szeretném tudni, mi történt

Csertői Aurél meglepődött csapata nagy gólarányú győzelmén, Szivics Tomiszlav pedig csak az első félidővel volt elégedetlen, miután a Paks 4-0-ra legyőzte idegenben a Diósgyőrt.

23.15 |

Így alázta a Paks a Diósgyőrt

23.04 |

Inter-Napoli 0-0

Serie A: Inter-Napoli 0-0. Az Inter maradt ötödik, a Napoli továbbra is harmadik.

Velük csatázhat a Veszprém a BL-ben

A Veszprém mellett a német Flensburg és a spanyol Barcelona is bejutott a Final Fourba a kézilabda BL-ben.

További szombati eredmények:
Vardar Szkopje (macedón) - Flensburg-Handewitt (német) 27-25 (10-15)
Továbbjutott: a Flensburg 49-49-es összesítéssel, idegenben lőtt több góllal

Barcelona (spanyol) - Rhein-Neckar Löwen (német) 31-24 (15-11)
Továbbjutott: a Barcelona 62-62-es összesítéssel, idegenben lőtt több góllal

vasárnap játsszák:
THW Kiel (német)-Metalurg Szkopje (macedón) 14.15 (első meccs: 31-21)

A párharcok győztesei lehetnek ott a május 31-én és június 1-jén sorra kerülő kölni négyes döntőben. Az elődöntő sorsolását kedden tartják Bécsben.

22.21 |

Így szórta meg a Loki a Kecskemétet

22.05 |

Bombameglepetés Diósgyőrben

A kiesés ellen küzdő Paks óriási meglepetésre 4-0-ra kiütötte idegenben a Diósgyőrt a labdarúgó NB I-ben. (Részletek.)

21.55 |

Második a Real Madrid

Az eredmény már nem változott Madridban, a Real 4-0-ra kiütötte az Osasunát. Az élcsoport: 1. Atlético Madrid 85 pont, 2. Real Madrid 82, 3. Barcelona 81. (Részletek.)

21.39 |

CR rúgott egy még nagyobb gólt

Ronaldo aranylabdás formában van, ha a Bayern elleni visszavágón is így focizik, akkor óriási bajba kerülhet a BL-címvédő. Az Osasunának rúgott második CR-gól talán még az elsőnél is látványosabb.

Aztán Ramos egy fejessel megszerezte a harmadik Real-gólt is, majd Carvajal is betalált, szintén fejjel.

21.22 |

Teniszszépségek döntőznek

A kilencedik kiemelt szerb Ana Ivanovic egy sima és egy szorosabb játszmában legyőzte ötödikként rangsorolt honfitársát, Jelena Jankovicot a 710 ezer euró (mintegy 220 millió forint) összdíjazású, stuttgarti salakpályás női tenisztorna szombati második elődöntőjében.

Marija Sarapova

Forrás: AFP

Ivanovic ellenfele a fináléban a volt világelső, címvédő, s most hatodik kiemelt orosz Marija Sarapova lesz.

Eredmény, elődöntő:
Ivanovic (szerb, 9.)-Jankovic (szerb, 5.) 6:3, 7:5
korábban:
Sarapova (orosz, 6.)-Errani (olasz, 8.) 6:1, 6:2

21.15 |

Íme, Rooney és Mata duplája

A ManUnited 4-0-ra kiütötte a Norwich Cityt, Rooney és Mata duplájával. Úgy tűnik, Moyes távozásával és Giggs ideiglenes kinevezésével rögtön formába lendültek a Vörös Ördögök.

21.05 |

A Leverkusen-Dortmund góljai

A Bundesliga-eredmények itt, a videó alább.

20.46 |

Makra-ezüst felemáskorláton

Makra Noémi ezüstérmet nyert szombaton felemáskorláton a tornászok eszéki Világkupáján. Makra 13,925 pontot kapott a bíráktól a gyakorlatára. Ugrásban negyedik lett, ugyanitt Böczögő Dorina hetedikként zárt. A férfiaknál Kállai Zoltán lólengésben 7,1-es kiindulópontú gyakorlatát mutatta be, s bár voltak kisebb technikai hibái, összességében sikeresen szerepelt, 15,375 ponttal negyedik lett. Vasárnap Makra talajon, Vecsernyés Dávid pedig nyújtón szerepel a fináléban.

20.43 |

Ezt a Ronaldo-gólt érdemes megnézni

A Real Madrid már a hatodik percben vezetést szerzett az Osasuna ellen, méghozzá Cristiano Ronaldo remek bombagóljával. A félidő vége előtt nem sokkal továbbra is 1-0-ra vezetnek a BL-elődöntős fővárosiak.

20.39 |

Ikszelt a Dortmund, négyet lőtt a MU

Bundesliga: Leverkusen-Dortmund 2-2 (gól: Bender 7., Castro 35., ill. Kirch 29., Reus 39.). * Premier League: Manchester United-Norwich 4-0 (Rooney 41., 48., Mata 63., 73.).

20.30 |

Garicsékat elverte a Fiorentina

A negyedik helyezett Fiorentina simán nyert a kiesés elől menekülő Bologna vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokságban.

Két kiállítás és egy gól Madridban

A Getafe 1-0-ra legyőzte a vendég Málagát a spanyol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójának a kora esti mérkőzésén, amelyet mindkét együttes emberhátrányban fejezett be.

Primera División, 35. forduló:
Getafe - Málaga 1-0 (1-0)

20.18 |

Gólparádézott a Loki

A listavezető Debrecen remek játékkal és fölényes győzelemmel búcsúzott az Oláh Gábor utcai stadionjától: DVSC-TEVA - Kecskemét 5-0 (2-0). Gólszerzők: Sidibe (28., 37.), Mihelic (75.), Kulcsár (82., 83.).