Szegeden, a Novotel Hotel konferenciatermében lejátszották a III. Szeged-kupa negyedik fordulóját. Az éllovas Gara Tícia sötéttel vereséget szenvedett a rajtlistát vezető szlovén Anna Muzicsuktól. Érvényesítette a papírformát Mádl Ildikó, újabb győzelmével Muzicsukkal holtversenyben vezet, az ötödik játéknapon mérkőznek meg egymással. Holtversenyben harmadik Schneider Veronika és Tóth Lili. Felzárkózott a grúz Nino Hurcidze és az orosz Tatjana Sadrina.

A Nemzetközi Nyílt Sakkbajnokság negyedik fordulójában a világos volt a nyerő szín, az élmezőnyben csak az orosz Tatjana Sadrina tudott sötéttel játszmát nyerni. Mesterhármas után elszenvedte első vereségét Gara Tícia. Sötéttel sokáig bíztatóan állt, de időzavarba került, s ez végzetes volt számára.

Anna Muzicsukkal holtversenyben első kétszeres olimpiai bajnoknőnk, Mádl Ildikó. Fokozatosan került előnybe Albert Kornéliával szemben. Érdekes csatát vívott a két junior korú örök rivális Schneider Veronika és Rudolf Anna, világos támadása átütött.

Schneider Veronika (magyar, 2195, 2) - Rudolf Anna (magyar, 2249, 2) 1 - 0
Gabriela Olarasu (román, 2222, 1,5) - Medvegyné Balogh Emese (magyar, 2145, 2) 1 - 0

1-2. Anna Muzicsuk (szlovén), Mádl Ildikó 3,5 pont
3-8. Gara Tícia, Nino Hurcidze (grúz), Regina Pokorna (szlovák), Tatjana Sadrina (orosz), Schneider Veronika és Tóth Lili 3
9 -15. Albert Kornélia, Vajda Szidónia, Gara Anita, Kozma Edit, Sabina Foisor (román), Cristina Foisor (román) és Gabriela Olarasu (román) 2,5