Vágólapra másolva!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.hu
Szoros meccset játszott a vb-re készülő magyar hokiválogatott. A magyar jégkorong-válogatott 2-1-re kikapott a norvég csapattól Koppenhágában a két hét múlva kezdődő elitvilágbajnokságra készülő csapatok mérkőzésén.

Majoross Gergely által irányított magyar jégkorong-válogatott a felkészülés során eddig hat mérkőzést játszott, ötször kikapott, és egy hosszabbításos győzelmet aratott.

A férfi jégkorong-válogatott szoros meccset játszott a norvég csapattal
A férfi jégkorong-válogatott szoros meccset játszott a norvég csapattal
Fotó: MJSZ/Tumbász Hédi

Szoros meccset játszott a magyar jégkorong-válogatott

Most a szintén élvonalbeli norvégokkal találkozott, és a magyar szövetség közösségi oldalának beszámolója alapján az első két harmadot a skandináv, a záró felvonást a magyar együttes nyerte egy találattal, emellett mindkét csapat szerzett egy-egy meg nem adott gólt is.

Felkészülési mérkőzés:
Norvégia-Magyarország 2-1 (1-0, 1-0, 0-1)
a magyarok gólszerzője: Hári

A magyarok szombaton Odensében a házigazda dánokkal találkoznak.

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Origo Google News oldalán is!