Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.huAz FTC hivatalos közleményben hozta nyilvánosságra, hogy a zöld-fehér klub és a Vasas az átigazolási időszak lejárta előtt megegyezett egymással Hrutka János játékjogával kapcsolatban.
A megállapodás értelmében Hrutka fél évig kölcsönjátékosként, február 15-től május 31-ig szerepel majd Angyalföldön. A két klub között létrejött egyezség értelmében a védő nem léphet pályára az április 20-án esedékes Vasas-Ferencváros mérkőzésen. Hrutka egyébként nem először szerepel kölcsönjátékosként más klubban a magyar élvonalban, hiszen pályafutása elején az MTK-ban is megfordult már.
Ajánlat:
Szeiler: Újpesten a Fradi-pályára szánt pénz
Korábban:
Hrutka János marad az Üllői úton
Fórum: