Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.huA Barcelona négyszeres aranylabdás klasszisa, Lionel Messi a vád szerint négymillió eurót (1,2 milliárd forint) nem fizetett be a spanyol államnak.
Messit és apját, Jorgét adócsalással vádolják, miután 2007 és 2009 között nem fizettek be a kereskedelmi jogokból származó bevételek után négymillió euró adót.
"A médiából szereztünk tudomást az adóhatóság keresetéről. Meg vagyunk lepve, mert semmilyen szabálytalanságot nem követtünk el" - reagált Messi a hírre Facebook-oldalán. "Mindig adótanácsadóink útmutatásait követve teljesítettük adókötelezettségeinket. Most is ők dolgoznak a helyzet tisztázásán.
Az ügyet Gava bírósága tárgyalja majd, itt lakik Messi és családja.