Sokáig munkanélküli volt, most az év gólját lőtte Kispest ghánai hercege - videó


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.huAz utóbbi évek egyik legfeltűnőbb igazolása volt, amikor a Honvéd tavaly februárban – akkor még az élvonalban – kölcsönvette Mohammed Kadirit a Dinamo Kijevtől, ugyanis személyében az egyik ghánai király fia költözött Kispestre a családjával.

Kadiri aztán mindössze 10 tétmeccs után visszatért az ukrán sztárklub kötelékébe, de szerephez nem jutott, s végül csak idén júliusban talált magának új kenyéradót.
16 hónap kényszerszünet után, augusztusban játszott újra tétmérkőzést
az azeri Premier-liga újonca, az Araz Nahicseván színeiben.

A Gabala 4-1-es legyőzésekor lőtt bombagólját ráadásul megszavazták a hónap legszebb találatának a bajnokságban
- vette észre a Ripost.
Mint látható, még a 27 éves középpályás csapattársa is csak fogta a fejét a látványos gól után.
A ghánai herceg az elismeréshez dukáló 1000 azeri manattal (200 ezer forint) is gazdagabb lett.