Szintet lép Marco Rossi felfedezettje: Svájcba igazolt a magyar válogatott kerettag focista


Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.huA válogatott kerettag játékos távozásáról az alföldiek hivatalos honlapja számolt be vasárnap. A KTE híre szerint a svájci együttes kifizette a saját nevelésű védő szerződésében szereplő kivásárlási árat.
A 23 éves Szalai 2019-ben, még az NB III-ban debütált a Kecskemétben, Marco Rossi szövetségi kapitány tavaly nyáron hívta be először a magyar válogatott keretébe, s bár még nem debütált, azóta egyszer sem hiányzott a névsorból.

A klub tájékoztatása szerint Szalai a KTE színeiben összesen 127 tétmérkőzésen lépett pályára, ezeken 22 gólt szerzett.
A lausanne-i együttes 18 forduló után a 10. helyen áll a 12 csapatos svájci bajnokságban.