Vágólapra másolva!
Az Amazon Prime Video streamingszolgáltató bocsánatot kért a Liverpooltól és a csapat edzőjétől, Arne Slottól, miután a szerdai Newcastle elleni bajnoki mérkőzésen azt állították, hogy a holland szakember a félidőben a játékvezetők szobájában járt.

A megjegyzést Dan Walker műsorvezető tette a St James' Parkban rendezett bajnoki mérkőzés közvetítése közben, miután a Liverpool 1-0-s hátrányban vonult szünetre Alexander Isak gólja után.

A felvetés szerint a holland szakember a szünetben meglátogatta Andy Madley játékvezetőt, miután az első félidőben három liverpooli játékos is sárga lapot kapott.

Nem hiszen, hogy én ilyen esetben odamennék. De nem tudom, mi történt a félidőben, fogalmam sincs róla, úgyhogy én inkább a saját csapatomra koncentrálok” 

mondta a mérkőzés után Eddie Howe, a Newcastle edzője miután megkérdezték tőle, hogy ő szokott-e hasonló beszélgetéseket folytatni a játékvezetőkkel. 

Arne Slot együttese a hajrában vesztett pontokat a Newcastle ellen
Fotó: AFP/Paul Ellis

Az eset után azonban az Amazon Prime most bocsánatot kért a Szoboszlai Dominik edzőjétől, és mindkét fél elismerte, hogy a helyzet egy gyártási félreértés volt.

A Liverpool elfogadta a bocsánatkérést, és az ügyet lezártnak tekinti. 

A második félidőben még öt gól született, így találkozó végül 3-3-as döntetlennel zárult. A Liverpool hét pont előnnyel vezeti a bajnokságot az Arsenal és a Chelsea előtt. Szoboszlai csapata legközelebb szombat délután játszik presztízsrangadót a városi rivális Everton otthonában.

 

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Origo Google News oldalán is!