A Barcelona, a Stuttgart és a PSV Eindhoven idegenben, míg a Liverpool, az Atlético Madrid, a Bologna, a Monaco és az Atalanta otthon tudott győzni a Bajnokok Ligája alapszakaszának hetedik fordulójában. A Juventus brugge-i fellépésén nem született gól.
A keddi BL-meccsek közül kiemelkedett a katalánok lisszaboni vendégjátéka, ugyanis a Benfica 1-0-ra, 3-1-re és 4-2-re is vezetett már, mégis 5-4-re a Barcelona nyert. Ez volt a BL-történelem második olyan összecsapása, ahol egy csapat négy kapott góllal is győzni tudott. Nézze meg ennek és a többi nyolc találkozónak a legjobb fényképeit!
Meddig jutnak Szoboszlaiék?
A magyar futballszurkolók számára a Liverpool szereplése a BL-ben egy külön kupasorozatnak felel meg. Szoboszlai Dominik szereplése ugyanis sokkal kardinálisabb kérdés, mint az, hogy kié lesz a BL-trófea. Hacsak a kettő nem esik majd egybe, azaz a Liverpool megnyeri a legrangosabb kupasorozatot. A fogadók rendszerint szeretnek kisebb-nagyobb összegeket tenni a magyar válogatott csapatkapitányát felvonultató Vörösökre is. BL-meccsek fogadásaival kapcsolatos infók itt!