Vágólapra másolva!
Június 14-én kezdődik a FIFA megújított labdarúgó klubvilágbajnoksága. A tornán ott lesz az Inter Miami is, benne Lionel Messivel.

Lionel Messi még mindig remek formában van, a világbajnok focista júniusban ünnepli majd a 38. születésnapját, pont a FIFA klubvilágbajnokság alatt. A nyolcszoros aranylabdás sztárról most egy olyan fotó készült, amelyen meglehetősen lazán érkezett meg a Miami edzésére, és a kép tanulsága alapján rendkívül jó kedvűen.

Lionel Messi
A boldog Lionel Messi megérkezett az edzésre.
Fotó: Fabrizio Romano Facebook-oldala

Lionel Messi húzónév lehet a klub-vb-n

Az Inter Miami az A csoportban szerepel majd a 32 csapatos klubvilágbajnokságon, méghozzá az egyiptomi Al Alhy, a brazil Palmeiras és a portugál Porto mellett. Nem mellesleg Messiék játsszák majd a vb első mérkőzését az egyiptomi rivális ellen június 14-én.

 

 

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Origo Google News oldalán is!