Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.huSzoboszlai Dominik és Dzsudzsák Balázs együtt vacsorázott egy budapesti étteremben, szúrta ki a Borsonline. A vendéglátóhely tulajdonosa az Instagram-oldalán osztott meg több képet, amelyek mellé ez ügyben azt írta, hogy: „Dzsudzsák Balázs számomra nemcsak egy tehetséges labdarúgó, hanem egy igazi vezető, aki kiteszi a szívét a pályára. Nagyszerű focista és ember, a barátsága értékes. További sok sikert kívánok, testvérem. Mindig veled vagyok”.

Forrás: cangoturkiz Instagram-oldala
Szoboszlai Dominik és Dzsudzsák Balázs közösen vacsoráztak
Az nem derült ki a bejegyzésből, hogy milyen apropóból ültek össze a hazai és a nemzetközi labdarúgás emblematikus alakjai, ugyanakkor a fenti fotó arról árulkodik, hogy valószínűleg jól érezték magukat a felek a fővárosi este során. Az étterem tulajdonosa két napja osztotta meg a közös fotót Szoboszlaival és Dzsudzsákkal az alábbi Instagram-posztjában, de a Liverpool sztárjának a hajából ítélve a vacsorára nem mostanában kerülhetett sor, hiszen Dominik haja most jóval hosszabb.