Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen az Origo.huA fotó pillanatok alatt bejárta a közösségi médiát, hiszen ritkán látni ennyire „családias” hangulatban a Liverpool legnagyobb neveit, még ha már mindenki tudja is, hogy Mohamed Szalah és a két magyar sztár, Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos szinte elválaszhatatlanok.

Fotó: DARREN STAPLES / AFP
Szoboszlai Dominikék vacsorája felrobbantotta a netet
Az elmúlt hónapokban több alkalommal is feltűntek már együtt a játékosok, ami jól mutatja, nemcsak a pályán, hanem azon kívül is remekül kijönnek egymással.
A közös vacsora azért is kapott kiemelt figyelmet, mert Szalah – aki a szezon végén távozik Liverpoolból – körül az utóbbi időben rengeteg a találgatás. Az egyiptomi klasszis nemrég kemény hangvételű nyilatkozatban beszélt a Liverpool jelenlegi helyzetéről, és nyíltan kritizálta a csapat játékát is.
A mostani vacsora egyfajta összetartást és egységet is sugallhatott az utolsó forduló előtt, amikor Szoboszlaiék a Brentford együttesét fogadják, és könnyen lehet, hogy a meccsnek még tétje lesz a BL-szereplés kiharcolásának szempontjából. Főleg, hogy a német Florian Wirtz feltűnése újdonság a három jóbarát társaságában.
A játékosok étvágyára nem lehetett panasz, minden elfogyott a tányérról, míg a fotót imádják a rajongók, már több mint 800 ezren kedvelték pár óra alatt.


