Győzelemmel, és hibátlan kapusteljesítménnyel ünnepelte huszonnyolcadik születésnapját Jocelyn Thibault, a Chicago Blackhawks hálóőre. A játékos tizenhét lövést hárított, az idei szezonban immáron hatodik shutout-ját könyvelhette el - ennyit egy kapus sem mondhat magáénak. A Chicago egyébként 2-0-ra verte a Nashville Predatorst, megtörve ezzel négy mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozatát. "Nagyszerű érzés így ünnepelni a születésnapot, csak remélni mertem, hogy nyerünk, s nem kapok gólt. Ma a srácok remekül játszottak előttem, nagyszerű ajándékot kaptam tőlük" - nyilatkozta elégedetten Thibault.

Hosszabbításban győzött a Colorado Avalanche a Carolina Hurricanes otthonában, ahol Hejduk két találata mellett Rob Blake-et is ünnepelhette a publikum vendégrésze, hiszen a ráadásban ő szerezte a győztes találatot. A csatár az utóbbi tíz találkozón hétszer köszönt be, miután előtte tizenkét meccsen gólképtelennek bizonyult. Az Anaheim Mighty Ducks Krog, valamint Havelid találataival (Demitra ellenében) verte a St. Louis Bluest (2-1).

Eredmények:
Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche 2-3 (1-1, 0-0, 1-1, 0-1) - hosszabbítás után
Hill (15:55), O'Neill (41:00), illetve Hejduk 2 (19:39, 62:04), Blake (48:38)

Anaheim Mighty Ducks - St. Louis Blues 2-1 (0-0, 0-1, 2-0)
Krog (47:35), Havelid (54:05), illetve Demitra (32:22)

Chicago Blackhawks - Nashville Predators 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
Daze (20:51), Fleury (50:31)