Ismét a kezdőcsapatban kapott helyet Dávid Kornél a Boston Celtics kosárlabdacsapatában, s végre tudásának megfelelően teljesített. A Pro Summer League ötödik fordulójában ugyan a Celtics 89-80-ra kikapott az Atlantától, de a magyar erőcsatár 12 pontot dobott, s 4 lepattanót szedett a találkozón.

Huszonhárom percet töltött a pályán Dávid Kornél, a spanyol Tau Ceramica kosarasa a Boston Celtics színeiben a tengerentúli Pro Summer League újabb fordulójában. A magyar kosaras a kezdőcsapatban kapott helyet, összesen 23 percet játszott, ezalatt 12 pontot termelt, s leszedett négy lepattanót. Igazán nem rajta múlott, hogy a Boston 89-80-ra kikapott az Atlanta Hawkstól.

A mérkőzést a Hawks kezdte jobban, de 9-2 után a Celtics 26-25-re még felzárkózott. Ennek ellenére a mérkőzés félidejében 41-34-es "vendégvezetést" mutatott az eredményjelző. Miután a harmadik negyedet 19-16-ra megnyerte a Boston, az Atlanta mindössze négypontos előnnyel várhatta a zárószakaszt (57-53), ám Tommy Adams vezérletével négy perccel a találkozó vége előtt már nyolc pontra elhúzott (79-67), s végül magabiztosan nyert.