Felemásan szerepel az újesztendőben a Los Angeles Kings jégkorongcsapata, amely csütörtöki, Atlanta felett aratott 8-6-os győzelmével negyedik sikerét aratta 2006-ban, igaz, a mérleg másik serpenyőjében négy vereség is szerepel már.

Kisebb sormintába fogott a Los Angeles Kings jégkorongcsapata, amely a 2006-os esztendőt két győzelemmel nyitotta, előbb hosszabbításban 3-2-re verte a Dallast, majd 4-0-ra a Phoenixt, aztán a kaliforniai drukkerek bánatára "belendült" a gólképes védelem is.

A San Jose és az Anaheim elleni két vereséget (2-3, 2-6) egy sima Boston elleni 6-0-s siker követte, majd a Buffalo tizet (1-10), a Tampa Bay négyet vágott (1-4).

Csütörtökön is hatszor kapitulált a védelem, élén Jason LaBarbera kapussal, szerencsére a csatárok éberebbek voltak: Luc Robitaille három gólt vágott, Mattias Norström pedig egy találata mellett négy gólpasszt jegyzett, ez pedig elegendőnek bizonyult a Királyok 8-6-os sikeréhez.