Allen Iverson hiába szerzett 30 pontot, új csapata, a Denver Nuggets hazai pályán kikapott a sztárt decemberben elküldő Philadelphia 76erstől az NBA legutóbbi játéknapján. A nehezen kezelhető irányító ráadásul a meccs hajráját nem bírta idegekkel és 1:44 perccel a vége előtt, a második technikai hibája után kiállították a játékvezetők.

Ami a többi találkozót illeti: a Dallas a Seatlte ellen is győzött és zsinórban tizenegyedik sikerénél tart, a Phoenix Leandro Barbosa 1,5 másodperccel a végső dudaszó előtt beszórt hármasával verte a Chicagót, Clevelandben három negyed kosárszegény játéka után az utolsó 12 percben őrület volt a pályán, amiből a San Antonio jött ki rosszabbul, a Sacramento pedig a karriercsúcsot jelentő 39 pontot gyűjtő Ron Artest remeklésének köszönhetően intézte el a New Yorkot, és legutóbbi öt találkozójából csak egyet vesztett.

eredmények:
Orlando Magic - Los Angeles Clippers 91-86 (23-28, 18-20, 26-15, 24-23)
legjobb dobók:
J. Nelson 29, D. Howard 14 (14 lepattanó), T. Ariza 14, illetve C. Maggette 20, E. Brand 15, T. Thomas 13

Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs 82-78 (21-21, 12-19, 11-10, 38-28)
ld:
L. James 19, L. Hughes 18, D. Jones 11, illetve T. Parker 26, T. Duncan 18 (15 lep.), M. Bonner 8

New Orleans Hornets - Golden State Warriors 89-97 (27-21, 18-28, 18-27, 26-21)
ld:
R. Butler 30, J. Pargo 24, M. Jackson 15, illetve B. Davis 29, M. Barnes 29 (11 lep.), M. Pietrus 13

Chicago Bulls - Phoenix Suns 96-97 (27-18, 28-25, 18-20, 23-34)
ld:
B. Gordon 41, L. Deng 19, A. Nocioni 11 (12 lep.), illetve A. Stoudemire 24 (18 lep.), S. Marion 22, L. Barbosa 20

Dallas Mavericks - Seattle Supersonics 112-88 (33-22, 22-33, 23-17, 34-16)
ld:
D. Nowitzki 31 (15 lep.), J. Howard 21, J. Terry 18, illetve R. Allen 27, E. Watson 15, D. Wilkins 11

Denver Nuggets - Philadelphia 76ers 97-108 (16-26, 36-26, 21-34, 24-22)
ld:
A. Iverson 30, Y. Diawara 23, E. Boykins 13, illetve K. Korver 26, A. Miller 17 (10 gólpassz), S. Hunter 13

Sacramento Kings - New York Knicks 112-100 (33-26, 24-22, 24-25, 31-27)
ld: R. Artest 39, M. Bibby 19, K. Martin 12, illetve J. Crawford 28, E. Curry 19, S. Marbury 17