Minimál programmal egyenlített Penguins

Ottawa Senators v Pittsburgh Penguins - Game Two GettyImageRank2 SPORT ICE HOCKEY National Hockey League
PITTSBURGH, PA - MAY 15: Craig Anderson #41 of the Ottawa Senators reacts after giving up a goal to Phil Kessel #81 of the Pittsburgh Penguins during the third period in Game Two of the Eastern Conference Final during the 2017 NHL Stanley Cup Playoffs at PPG PAINTS Arena on May 15, 2017 in Pittsburgh, Pennsylvania. Matt Kincaid/Getty Images/AFP
A címvédő Pittsburgh Penguins saját közönsége előtt 1-0-ra győzött az Ottawa Senators ellen az észak-amerikai jégkorong-bajnokság hétfő éjszakai mérkőzésén, így egyenlített a párharcban.

Az összecsapás egyetlen gólját Phil Kessel szerezte a harmadik harmadban, 6:55 perccel a lefújás előtt. A kevés gólból adódóan a mérkőzés inkább a két egyaránt remeklő kapusról szólt: hazai oldalon Marc-Andre Fleury mind a 23 vendég próbálkozást megfogta, míg Craig Andersonon 29 lövésből csak egy tudott kifogni.

A párharc az egyik fél negyedik győzelméig tart. A következő találkozót szerdán rendezik Ottawában.