Még mindig hibátlanok az Ördögök

Colorado Avalanche v New Jersey Devils GettyImageRank3 SPORT ICE HOCKEY National Hockey League
NEWARK, NJ - OCTOBER 07: John Moore #2 of the New Jersey Devils celebrates his shorthanded goal at 14:00 of the third period against the Colorado Avalanche at the Prudential Center on October 7, 2017 in Newark, New Jersey. The Devils defeated the Avalanche 4-1. Bruce Bennett/Getty Images/AFP
Hosszabbításban nyert a Calgary Flames a Los Angeles Kings ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

A vendég kanadai csapatban Matthew Tkachuk két gólt szerzett és kilenc perccel az alap játékidő vége előtt ő egyenlített, majd Sean Monahan döntötte el a szerdai mérkőzést 1:02 perccel a ráadás megkezdése után.
A Calgary az első négy találkozójából hármat nyert meg.

Ennél is jobban kezdte a szezont a New Jersey Devils, amely harmadik összecsapásán is százszázalékos maradt a Toronto Maple Leafs elleni, idegenbeli 6-3-as sikerrel.

A hazai közönség előtt szereplő kanadai együttes eddig szintén veretlen volt.