31 védéssel segítette győzelemhez csapatát a címvédő kapusa az NHL-ben - videó

Tampa Bay Lightning v Columbus Blue Jackets GettyImageRank3 Color Image hockey national hockey league sports athelete nhl Horizontal SPORT ICE HOCKEY
COLUMBUS, OH - JANUARY 23: Eric Robinson #50 of the Columbus Blue Jackets reacts after Vladislav Gavrikov #44 beat Andrei Vasilevskiy #88 of the Tampa Bay Lightning for a goal during the first period on January 23, 2021 at Nationwide Arena in Columbus, Ohio. Kirk Irwin/Getty Images/AFP (Photo by Kirk Irwin / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP)
Második idegenbeli mérkőzését is megnyerte a Tampa Bay Lightning a Carolina Hurricanes ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának második fordulójában.

A címvédő - akárcsak a párharc első összecsapásán - kedden is 2-1-re győzött. A vendégek sikeréből nagy részt vállalt a kapus Andrej Vaszilevszkij, aki 31 lövést hárított.

Majdnem összejött neki a hibátlan mérkőzés, de 1:30 perccel a vége előtt Andrej Szvecsnyikov betalált a kapujába, amikor a Carolina kapuslehozatallal létszámfölényben játszott.

A másik oldalon Alex Killorn és Anthony Cirelli volt eredményes a második, illetve a harmadik harmad közepén.

A harmadik mérkőzést csütörtökön játsszák Tampában. A párharc az egyik fél negyedik sikeréig tart.