Sérülésből visszatérő sztárja vezette győzelemre a ligaelső Phoenix Sunst az NBA-ben

Charlotte Hornets v Phoenix Suns GettyImageRank2 nba Horizontal SPORT BASKETBALL
PHOENIX, ARIZONA - DECEMBER 19: Devin Booker #1 of the Phoenix Suns handles the ball during the second half of the NBA game against the Charlotte Hornets at Footprint Center on December 19, 2021 in Phoenix, Arizona. The Suns defeated the Hornets 137-106. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Christian Petersen/Getty Images/AFP (Photo by Christian Petersen / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP)
A listavezető Phoenix Suns magabiztos, 31 pontos győzelmet aratott a vendég Charlotte Hornets felett az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) legutóbbi játéknapján.

A Suns legnagyobb sztárja, Devin Booker visszatért a combizom sérüléséből és 16 ponttal járult hozzá csapata újabb győzelméhez.

A hét meccset kihagyó 25 éves klasszis 26 percet játszott, az utolsó negyedben már nem lépett parkettre.

Rajta kívül Deandre Ayton és Chris Paul nyújtottak extrát, ketten együtt 29 pontot tettek hozzá a szezoncsúcsot jelentő, 31 pontos sikerhez.

A Suns bombaformában kosarazik, a Golden State Warriorsnál egy meccsel kevesebbet játszott, de így is vezeti a Nyugati Főcsoportot Steph Curry-ék előtt.