A Rangers szétlövésben győzte le a bajnoki címvédőt

Alekszandr Ovecskin elképesztő formában játszik
A New York Rangers csapata szétlövésben gyűrte le vendégként a címvédő Tampa Bay Lightning együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

Az összecsapás 3-3-mal zárult, majd a ráadásban nem esett gól, a szétlövésben pedig egyedül Mika Zibanejad volt pontos.

A vesztes Lightning az előző hét hazai mérkőzését megnyerte, a győztes vendégeknél Barclay Goodrow két gólt ütött.

Nem volt elég az alap játékidő a New Jersey-Edmonton találkozón sem, amely a hosszabbításban dőlt el. A hazaiak győzelmet érő gólját 5-5 után Jack Hughes lőtte 2:05 perccel a ráadás vége előtt. Ugyanő szerezte a találkozó első találatát is, még a második percben.

Alekszandr Ovecskin elképesztő formában játszik Forrás: YT

A Washington 3-1-re nyert Detroitban, ahol az 58. perc elején még 1-1 volt az állás. Akkor Alekszandr Ovecskin juttatta vezetéshez a vendégeket, majd a végén még egy üres kapus gólt is lőtt. A 36 éves orosz sztárjátékos ezzel már 24 gólnál és 26 gólpassznál jár az idényben, amivel a harmadik az eredményességi rangsorban.