A Brooklyn Nets úgy nyert 110-98-ra a New York Knicks otthonában az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján, hogy a vendégcsapat a harmadik negyed elején még 21 pontos hátrányban volt.

A harmadik negyed végi futást egy 15-2 követte a záró negyed elején Kevin Durant (32 pont, 10 lepattanó, 11 gólpassz) vezetésével megfordították a meccset, ebben a játékrészben hét triplát dobott be Steve Nash csapata. Ebből hármat Patty Mills vállalt magára, Durant 13 pontot és 5 gólpasszt jegyzett csak ekkor, de Kyrie Irving is hozzászólt két triplával, valamint öt gólpasszal.

A Nets megfordította a meccset Forrás: Getty Images via AFP/2022 Getty Images/Sarah Stier

Érdekesség,

hogy a két szupersztár, Durant és Irving 42-43 percet játszott a győzelem érdekében.