Vágólapra másolva!
A Manchester Cityben légióskodó csatár, Carlos Tévez beajánlotta az Oasis zenekart honfitársának, Lionel Messinek.
Vágólapra másolva!

A brit rockegyüttes két alapító tagjáról, Liam és Noel Gallagherről köztudott, hogy a Manchester Citynek szurkolnak, és rendszeresen ott is vannak a csapat mérkőzésein. Tévez alighanem így ismerte meg a bandát, és be is ajánlotta a zenéjüket Messinek, akinek állítólag nagyon tetszett az Oasis muzsikája.

"Carlitos amióta csak Manchesterben játszik, állandóan arról mesél, hogy az Oasis milyen jó. Megígértem neki, hogy meghallgatom a lemezüket, de eddig nem jutott rá időm, most viszont a vébére vezető repülőúton odaadta a banda első két albumát, amelyek lenyűgöztek" - mesélte Messi.

Supersonic - akárcsak Messi


"Fantasztikusak a dalok, a két kedvencem a Supersonic és a Live forever. Azóta állandóan ezt hallgatom, megnéztem az interneten egy koncertfelvételüket, és teljesen elképedtem" - áradozott Messi, akinek legnagyobb bánatára Tévez azt is elmondta, hogy a Gallagher testvérek állandó civakodása miatt az Oasis az év elején feloszlott.