Két etetés közben egy jó tipp - kismama vezeti az iWiW vb-játékát

Vágólapra másolva!
Szerdán 446 916 játékost megelőzve egy veszprémi kismama állt az élen az iWiW focivébés tippjátékában. Varga Beatrixot még a 16 órakor kezdődött meccsek előtt kérdeztük, ám csak utána kaptuk meg a választ, amelynek megírására két etetés közben tudott időt szakítani, és közben mellesleg a két délutáni eredményt is telibe találta. 
Vágólapra másolva!

- Milyen céllal indult el a tippjátékon?
- Igazából a párom unszolására kezdtem bele a játékba, és a tippjeim nagy része szerencse volt, sokszor csak a párom ellen tettem. Nem vagyok igazi focirajongó, de a versenyeket szeretem. Eszembe nem jutott volna, hogy így szerepelek, nagyon tetszik. Jelenleg gyeden vagyok, két és fél hónapos kislányunkkal, Reginával Veszprémben élünk.

- Miért pont az uruguayi csapatot választotta?
- Uruguayt a nevének csengése és néhány játékos, például Diego Forlán miatt választottam.

- Az ismerősei mit szólnak, hogy majdnem félmillió iWiW-est megelőzve vezeti a tippversenyt?
- Nem sokan írtak eddig, de ismeretlenek már gratuláltak, és tippeket is kértek.

- Mit gondol, ki nyeri a vb-t?
- Szeretném, ha Uruguay nyerné a vb-t.

- Mi az, ami tetszett, vagy nem tetszett eddig a vb-n?
- Nagyon idegesít a vuvuzela, de szépek a stadionok.

- Ha ön lenne a magyar szövetségi kapitány, mit tenne, hogy a magyar csapat is kinn legyen?
- Csak azt tudom mondani, amit a párom mondogat: úgy kellene játszani, hogy több gólt lőjön a csapat, mint amennyit kap, hiszen úgysem tudja megúszni kapott gól nélkül. S ha sok gól esne, akkor élvezetesebbek is lennének a magyar válogatott meccsei.

- Mit tippelt a délutáni USA-Algéria és az Anglia-Algéria meccsekre?
- Le se merem írni, de mindkettőt eltaláltam.

Az iWiW vb-játék részleteit itt ismerheti meg.