Súlyos vereséget szenvedett a Domino-Honvéd férfivízilabda-csapata az Euroliga C csoportjában: a magyar együttes a montenegrói Budva vendégeként nyolc góllal kapott ki.

Eredmény, Euroliga, C csoport, 4. forduló:
Budva (montenegrói) - Domino-Honvéd 14-6 (2-0, 3-1, 4-3, 5-2)
Danilovic 4, Paskovic 3, Petkovic 2, Pekovic 1, Antonijevic 1, Ticic 1, Trbojevic 1, Pejakovic 1, illetve Szivós 4, Paján 1, Gór-Nagy 1

Januárban egyszer már kellemetlen meglepetést okozott a Budva együttese, amely a Kőér utcában fölényesen, 10-6-ra győzött. A montenegróiak hazai pályán sem bíztak semmit a véletlenre, a Honvéd a második negyedben, 5-0 után szerezte első gólját Szivós Márton ötméteresével.

A nagyszünetet követően Szivós (5-2), majd Paján Viktor (6-3) is betalált, Szivós újfent a kapuba vágódó bombája (6-4) nyomán pedig felvillant a még közelebb zárkózás esélye, ehelyett azonban montenegrói ellencsapás következett: a hazaiak meg sem álltak 9-4-ig.

A befejező nyolc percben Gór-Nagy Miklós, a Budva korábbi magyar légiósa szépített (9-5), ám a játékrész felénél minden korábbinál gyászosabban állt a Honvéd: az eredményjelző ekkor 12-5-öt mutatott. Szivós 13-5-nél, egy perccel a záró dudaszó előtt még bevágott egy büntetőt, a vége azonban Budva-KO lett: 14-6.

Vad Lajos legénységének csodára is szüksége van ahhoz, hogy a legjobb nyolc közé jutást jelentő első vagy második helyet megszerezze négyesében. Ami már csak azért is roppant nehéz lesz, mert a következő, ötödik fordulóban a Honvéd a csoportelső, s nagyon erős szerb Partizan Beogradot fogadja február 14-én.