Két érmet - egy ezüstöt és egy bronzot - nyertek a magyar hullámdeszkások a wakeboardosok idei Európa-bajnokságán, amelynek a szlovákiai Pöstyén adott otthont.
Wakeboardverseny Siófokon/sport/x-mag/20030812wakeboard.htmlWakeboard-Eb Dunaharasztiban/sport/x-mag/20020822wakeboard.htmlWakeboard nyári tábor Győrben/sport/x-mag/20020617wakeboard.html

A snowboard "vizesített" változatának legjobb hazai művelői közül Horváth Kinga nyújtotta a legkiemelkedőbb teljesítményt, aki alig lemaradva az Eb-győztes német Eva Koch mögött - csakúgy, mint tavaly - a második helyet érdemelte ki a felnőtt nők kontinentális vetélkedésében.

A fiatalabbak korosztályos küzdelmében, a fiú kategória döntőjében Tokay Máté állhatott fel a dobogó alsó fokára, míg a nemzetek közötti pontversenyben Magyarország 1440 ponttal a hatodik helyen végzett.