Hódi Pamela részletesen elmondta, hogyan talált rá a lánya Berki Krisztiánra

Mint írtuk, Hódi Pamela a Beköltözve Hajdú Péterrel című műsorban beszélt a végzetes éjszakáról, amikor Berki Krisztián meghalt, és a közös kislányuk, Natasa talált rá a teraszon.
Azóta lement a teljes adás, a vége felé kiderültek a megrázó részletek. Hódi Pamela elmondása szerint Natasa Berki ébresztőjére kelt, és amikor meglátta, hogy az apja a teraszon fekszik, először be akarta húzni a szobába.
Anya, nem azért nem húztam át apát a küszöbön, mert nem bírtam el, hanem mert nem akartam, hogy fájjon neki"
– mondta később a kislány.
Natasa Hódi Pamelát hívta, de ő nem ébredt fel, így a kislány csak az anyja férjével, Tóth Bencével tudott beszélni – de Berki telefonjáról elérte annak pszichológusát is, aki aztán kihívta a mentőket.
"Kiszálltam az autóból, odasiettem Natihoz. Bent ült a mentőautóban rezzenéstelen arccal. Csak ült. Akkor teljesen elborultam, hogy mi történik.
Jöttek a nyomozók, a rendőrök, a mentősök sorban mindenki, mennyire gratulálnak, hogy ilyen gyerekem van.
Mert tényleg ezerből egy, aki ezt az egészet így kezeli" – mondta Hódi Pamela sírva Hajdú Péternek.