Néhány tizedet jelent az éjszaka

A profi csapatok és a profi pilóták a hungaroringi 12 órás verseny esti edzésén alig néhány tizeddel futottak rosszabb időt, mint világosban - inkább a szombatra jósolt eső teheti érdekesebbé a délelőtt 10 órakor rajtoló futamot. Nézze meg a pénteken készült fotóinkat a galériában. Kattintson a képre!

A hivatalos időmérőn a magyar Bovi Motorsport Brokernet Silver Stingje volt a leggyorsabb 1:50,416-os idővel, így megelőzték a tavalyi győztest, a Schubert Motorsport BMW Z4 M Coupéját (1:51,692). A BMW Team Hungary with Efficient Dynamics BMW 120d-je - amellyel a korábbi kételyek ellenére végül a két-háromliteres hengerűrtartalmú dízelek kategóriájában indulnak - az abszolút 11. helyen végzett (2:00,217).

A 12 órás versenyről folyamatosan tudósítunk a helyszínről.