A sorozat újonca, a Szekszárd bravúros teljesítménnyel bejutott a legjobb négy közé az asztalitenisz női Klubcsapatok Szuperligájában.

A magyar együttes a horvát Mladost Zagreb elleni párharc első, hazai találkozóján 5-5-ös döntetlent ért el, majd a keddi, idegenbeli visszavágón is ugyanez az eredmény született, de jobb szettaránnyal a szekszárdiak kerültek az elődöntőbe.

az elődöntőbe jutásért, visszavágó:
Mladost Zagreb (horvát) - Szekszárd 5-5
továbbjutott: a Szekszárd 10-10-zel, jobb szettaránnyal

A Szekszárd az osztrák Linz Froschberggel, a csoportgyőztesként közvetlenül az elődöntőbe jutott Postás SE Budapest pedig a horvát Duga Resával mérkőzik majd a fináléba jutásért.

A negyeddöntő visszavágóján is nyert a szlovén Maribor ellen a Celldömölk, így kettős győzelemmel jutott be a legjobb négy közé a férfi Klubcsapatok Szuperligájában.

negyeddöntő, visszavágó:
Celldömölki VVSE-Mávépcell - Maribor (szlovén) 8-2
továbbjutott: a Celldömölk kettős győzelemmel, 15-5-tel

A magyar együttes az osztrák Niederösterreich csapatával játszik majd a fináléba kerülésért.

rájátszás a 9-16. helyért, visszavágó:
SK Cadca (szlovák) - Kecskeméti Spartacus 6-4

Az első, magyarországi mérkőzésen a Kecskemét győzött 6-4-re, de jobb szettaránnyal a magyar együttes nyerte a párharcot, így a folytatásban a 9-12. helyért küzdhet. Ellenfele egyelőre még nem ismert.