Hiába vezetett, kikapott az Atlético Madrid

2018.03.18. 20:48

Az Atlético Madrid 2-1-re kikapott a Villarreal vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának vasárnapi játéknapján, így a második helyen álló fővárosiak hátránya 11 pontra nőtt az éllovas Barcelonával szemben.

Antoine Griezmann a 20. percben büntetőből szerzett vezetést a vendégcsapatnak, amely a hajráig megőrizte előnyét. A házigazdák azonban Enes Unal duplájával fordítottak: a 20 éves török játékos a 91. percben szerezte a győzelmet érő találatot.

Diego Costa sem tudott segíteni csapatánForrás: AFP/Jose Jordan

Az Atlético közel három éve nem tud nyerni a Villarreal ellen. A két együttes azóta hatszor mérkőzött meg egymással, két döntetlen mellett a Villarreal negyedszer győzött.

Villarreal–Atlético Madrid 2–1 (Enes Ünal 82., 91., ill. Griezmann 20. – 11-esből)
Celta Vigo–Málaga 0–0