Vaskos meglepetéssel zárult a női kosárlabda-bajnokság alapszakasza

A magyar bajnok Sopron helyett a Győr szerepel a női kosárlabda Euroligában

A bronzérmes Diósgyőr a selejtezőben kezdi meg a szereplését a 2023/24-es idényében.

2023. 04. 21.

Pezsgőesőben úsztak a soproni kosaras lányok

A soproniak a tizenhatodik bajnoki címüket szerezték a női kosárlabda-bajnokságban, majd őrült ünneplésbe kezdtek Gáspár Dávid játékosai.

2023. 04. 18.

Hiába az Ellenberg-show, a Sopron óriási csatában nyerni tudott a Győr otthonában

A győriek extázisban játszó irányítója a félidőben már harminc pontnál járt, de a címvédő soproniak végig uralták a végjáték kulcspillanatait, és nyertek.

2023. 04. 15.

A Sopron nyerte a női kosárlabda bajnoki döntő első meccsét

A bajnoki címvédő otthonában a sok hibával játszó Győrnek nem sikerült szorossá tennie az első összecsapást.

2023. 04. 12.

Óriási fordulatok után dőlt el, ki lesz a Sopron ellenfele a női kosárliga döntőjében

A Győr és a DVTK közötti elődöntő harmadik meccsén hosszabbítás döntött.

2023. 03. 09.

A Sopron könnyed győzelemmel jutott be a női kosárlabda Magyar Kupa döntőjébe

A soproniak közül mindegyik pályára lépő játékos szerzett pontot a sok hibával játszó Győr ellen, akiknek csak felvillanásaik voltak az elődöntőben.

Öldöklő küzdelem kezdődik Sopronban a női kosárlabda Magyar Kupáért

A házigazdának komoly kihívói akadnak, és már a négyes döntő első napján óriási rangadókra kerül sor.

2023. 02. 18.

A Győr átgázolt a Pécs csapatán a női kosárlabda NB I-ben

A bajnokság második helyén álló győriek majdnem félszáz pontot dobtak a PINKK Pécsi 424 elleni meccsen.

2023. 01. 11.

A PEAC-nak sikerült a bravúr a női kosárlabda Európa Kupában

A Győr viszont a török Galatasaray ellen vesztett, így búcsúznia kellett az európai kupaküzdelmektől.

2022. 11. 16.

A Pécs könnyedén, a Győr nehezebben nyert a női Európa-kupában

A PEAC a továbbjutását is bebiztosította két fordulóval a csoportkör vége előtt.

2022. 11. 15.

Kemény meccs vár a Győr női kosárcsapatára az Európa-kupában

Cziczás László csapata remekelt a hazai bajnokságban, és egy újabb győzelemmel nagy lépést tenne az EK-továbbjutás felé is.