Megszerezte második győzelmét a Borac Banja Luka kézilabdacsapata a SEHA Ligában, a bosnyák együttes az élen álló eperjesieket győzte le egy utolsó másodpercben, a saját térfélről dobott góllal.

Sokáig úgy tűnt, a papírforma érvényesül a férfi kézilabda SEHA Liga keddi mérkőzésén, az élen álló Tatran Presov ugyanis a 22. percben már hat góllal, 12-6-ra vezetett, de a félidőben is még 14-10 állt a neve mellett.

A vendégek a hat-hat gólig jutó Rabek és Antl találataival még az utolsó tíz percre is négygólos előnnyel fordult (17-21), de a hazaiak egy 5-0-s szériával fordítottak (22-21).

Az utolsó másodpercekben a vendégek 23-23-nál támadhattak, de Szadovij lövését blokkolták a védők, és a Borac irányítója, Stefan Jankovic saját tárfeléről kapura lőtt. Az eperjesi kapus, Igor Csuprina kint állt, és a labda felette a léc érintésével vágódott a hálóba (24-23).

Stefan Jankovic dobta a győztes gólt Forrás: Seha Liga