Guzmics leradírozza Ronaldót - Eb-hírek egy helyen

Események

Ma este érdemes lesz a németeknek drukkolnunk, hiszen ha Joachim Löw együttese legyőzi Észak-Írországot, akkor a magyar válogatott a portugálok elleni meccs eredményétől függetlenül készülhet a nyolcaddöntőre. Kövesse percről percre tudósításunkat az esti négy meccs előtt!
Cikkünk folyamatosan frissül40 bejegyzés
11:50
június 21, 2016

Kleinheisler az új Gattuso

Csak technikásabb - vélekedik Storck felfedezettjéről egy román újságíró.

11:51

Wales Anglia előtt

Ki gondolta volna, hogy Bale-ék megnyerik a csoportjukat? A Real-szélső ráadásul három góllal vezeti a góllövőlistát. Cikkünk a tegnapi meccsről.

11:52

Ez bizony rossz hír

A szlovákok tulajdonképpen keresztbe tettek nekünk azzal, hogy pontot raboltak Angliától. Így ugyanis Sturridge-ékkal játszunk a nyolcaddöntőben, ha mi is a második helyen jutunk tovább. Ezt írtuk a tegnapi meccsről.

11:53

Biztosan továbbjutunk, ha...

Számolgatásunkból kiderül, mi kell ahhoz, hogy a magyar csapat a portugálok elleni meccs eredményétől függetlenül továbbjusson a harmadik helyről. Például az, hogy ma a németek legyőzik az északíreket. De vannak más lehetőségek is!

11:54

Bale kiemelkedik

Statisztikák a walesi villámszélsőről.

11:57

Ronaldo nem rúg gólt ellenünk

Olvasóink többsége szerint Ronaldo nem fog gólt rúgni a magyaroknak, mert Guzmics leradírozza a szerdai találkozón. Ön hogy látja? Még most is szavazhat.

---- separator ----voting-content-type:ee1dd033-4ce2-4c1d-a78d-a4a857499d70---- separator ----
11:59

Csődöt mondtak a PL gólvágói

Kane és Vardy egyaránt képtelen betalálni. Vajon miért?

12:07

Dzsudzsáknak van hová fejlődnie

Olvasóink többet várnak a csapatkapitánytól. De vajon ki volt eddig a magyar csapat legjobbja? Ez is kiderül szavazásos cikkünkből.

12:09

Szépen fogy a sör

Idén 30 millió korsóval több sör fogyhat itthon, mint egy foci-Eb- és olimpiamentes esztendőben.

12:10

Új helyen gyülekeznek a magyarok

A rendőrség üzent. Kiderült, hogy hol találkozhatnak holnap délben a magyarok Lyonban. Egy új helyen.

12:10

Lemondott a szövetségi kapitány

12:11

A portugálok nem bántják Ronaldót

Mert tudják, hogy neki köszönhetik a kijutást. Egy portugál újságíróval beszélgettünk Franciaországban.

12:12

Ezt adja a tévé

A négy Eb-meccs után Messiék Copa-elődöntőjét is megnézhetük - már szerda hajnalban. Sportos tv-műsor.

12:31

A Chelsea védőjével beszélgettünk

Ryan Bertrandt szerint nehéz lenne Magyarországgal játszani a nyolcaddöntőben. Részletek itt.

12:37

Elaludt Vilmos herceg mellett

Úgy látszik, a spanyol fociszövetség elnökét nem igazán kötötte le az angol-szlovák meccs.

12:39

Nemet mondott a ManUnitednek

A belgáék kiválósága, Matts Hummels a Dortmundból visszatér a Bayern Münchenbe. Kiderült, kereste a Manchester United is, ám nemet mondott az angoloknak. Az ok: a MU nem lesz ott a BL-ben.

12:48

Buffon és a tetoválás

Olyan, mint élőben.

13:08

A tegnapi szurkolólányok

Köztük az orosz szépségek, akik vigasztalásra vágynak. A cikkért és a galériáért kattintson a képre!

Forrás: AFP/Martin Bureau
13:23

Hátha elnézi a passzokat Iniesta

Ivan Rakitic reméli, hogy barcelonai klubtársai, Iniesta és Busquets össze lesznek zavarodva, amikor meglátják őt. "Remélem, egy gólpasszt is adnak majd nekem" - viccelődött a horvátok középpályása a spanyolok elleni meccs előtt.

13:51

Nem állunk készen nagy sikerekre

Többek között ilyen címekkel jelentek meg cikkek Oroszországban a csúfos Eb-szereplés után. A focisták pedig nem érdemlik meg az eurómilliókat.

14:23

Portugál címlapon a magyarok egyik legjobbja

Nagy Ádámmal több helyen is kiemelten foglalkoznak. Sőt, eurómilliós üzletről írnak.

Forrás: Record
14:55

Mackóalsóban munkába!

Új mozgalom indult a Facebookon, amelynek lényege, hogy szerdán mindenki melegítőben menjen dolgozni Király Gábor és a magyar válogatott tiszteletére.

Forrás: Polyák Attila / Origo
15:04

Verekedések a válogatottban, lemondott a kapitány

Az ukránoknál Fomenko a lengyelek elleni meccsen ül utoljára a kispadon. Szétesett alatta a csapat, Sevcsenko lehet az utód.

15:23

Megérkeztek Dzsudzsákék

Az első útjuk a lyoni stadionba vezetett.

A Juvéból erősít a Real

A Juventus megerősítette, hogy a Real Madrid érvényesíti opciós jogát, és visszavásárolja az olasz klubtól korábbi támadóját, Alvaro Moratát. A részleteket itt olvashatja el.

16:29

Megválasztották a legdögösebb focistafeleséget

Claudine Palmer az, Robbie Keane felesége. További képek és a dobogósok.

Forrás: AFP
16:35

Fülöp Marci kesztyűje is ott van az Eb-n

A három kapus, Király, Dibusz és Gulácsi mutatta meg még Bordeaux-ban. De a magyar szurkolók Marseille-ben, az Izland elleni meccs előtt is megemlékeztek az elhunyt válogatott kapusról.

16:40

Hodgson is esélyes a Hantaboy II címszerepére

"Látva az Eb-n mutatott játékunkat, nincs félnivalónk egyetlen ellenféllel szemben sem" – jelentette ki magabiztosan Roy Hodgson, az angol válogatott szövetségi kapitánya.

Forrás: Bleacher report
16:58

Végre egy város, amelyik gondoskodik a szurkolókról

Egyik tudósítónk már a magyar válogatott szerdai, Portugália elleni meccsének helyszínén van. Azt mondja, az általa meglátogatottak közül Lyon az első olyan város az Eb-n, ahol legalább a metróvégállomáson rendesen ki van táblázva, merre kell indulni a stadion felé. És ennek nagyon örül.

17:08

A Szép Játék helyett a Csattanásé lesz a főszerep

Labdacsere az Eb-n. Ilyen volt, ilyen lett.

17:17

Bale, az új király

Forrás: goal.com
17:40

Perel a rettegett magyar drukker

Mi is beszámoltunk arról, hogy egyes angol újságok "fasiszta magyar szurkolóktól" féltik az angol ultrákat, a cikkeiket pedig egy félmeztelen, kigyúrt magyar drukkerrel illusztrálják. Az egykori Újpest-szurkoló, most Spanyolországban élő férfi a Sportmindig.hu-nak azt mondta, felháborítónak tartja, hogy az európai média megpróbálja előtérbe helyezni a magyar, albán és horvát szurkolókat mint az állítólagos legkegyetlenebb huligánokat. Jogászaival egyeztetett, beperli az őt rossz színben feltüntető sajtóorgánumokat.

Forrás: NurPhoto/Foto Olimpik/NurPhoto/Foto Olimpik
18:19

Ennek a tizenegynek kell drukkolni

Valószínűleg ezzel a kezdőcsapattal áll ki a német válogatott az északírek ellen. (Ha a németek nyernek, mi is továbbjutunk.)

18:21

Ennek pedig nem

Az EFE hírügynökség szerint a portugálok így kezdenek ellenünk:
Rui Patricio - Vieirinha, Pepe, Ricardo Carvalho, Eliseu - Quaresma, William Carvalho, Moutinho, Eder - Nani, Ronaldo.

18:40

Milliós büntetést kapott az MLSZ

Szurkolói miatt – az Ausztria és az Izland elleni meccsen történtek miatt is – bűnhődik a magyar szövetség

18:58

Ibra visszavonul

Legalábbis a válogatottságtól az Eb után. Ezt ő maga jelentette be.

Forrás: AFP/Pascal Guyot
19:34

Csányi megvédi az alaptalanul lefasisztázott szurkolókat

19:59

Kezdődnek a mai meccsek!

Este 6-tól a C csoport küzdelmei fejeződnek be. A németek meccsén eldőlhet, hogy a magyar válogatott továbbjut a nyolcaddöntőbe. Mai percről percre hírfolyamunkat lezárjuk, kövesse itt és itt a két meccset!