A Real Madrid csak nehezen, 3-2-re győzte le idegenben a Getafe csapatát hétfő este a spanyol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában. Nézze meg a mérkőzés góljait!

A Real Madrid a Barcelona elleni 5-0-s vereség óta nem tud hibázni. A november végi rangadót követően a Valenciát (2-0), a Zaragozát (3-1), a Sevillát (1-0) is legyőzte a Primera Divisiónban, hétfőn este pedig a Getafe volt soron.

José Mourinho csapata Ronaldo - kissé könnyelműen befújt - büntetőjével szerzett vezetést, majd Özil egy közeli lövéssel növelte az előnyt, ám a 29. percben Parejo egy parádés góllal szépített.

Ronaldo az 57. percben - egy 11 méterről szép labdaátvételt követően belőtt góllal - 3-1-re módosította az állást, Arbeloa hajrában történt kiállítása után a Getafe - Albin góljával - ismét közelebb került a vendégekhez, de egyenlíteni már nem tudott. A Realba visszatért Kaká, a 76. percben Benzema helyére állt be, ez volt az idei első bajnokija.

Ronaldo (0-1):

Özil (0-2)

Parejo (1-2):

Ronaldo (1-3):

Albin (2-3):

A Villarreal két góllal legyőzte az Almeriát, így továbbra is biztos harmadik a tabellán.