Egy meg nem adott büntető hazai oldalon, egy óriási lesgól a vendégeknél: így nyert 2-1-re a Napoli labdarúgócsapata a Parma vendégeként az olasz bajnokság 26. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

A vendégek a 40. percben szereztek vezetést Cavani révén, aki ugyan kihagyta a büntetőt, de a kipattanót már nem hibázta el. A második félidő első komoly játékvezetői tévedését a 48. percben láthatta a közönség: egy szöglet után Dossena kézzel ütötte el a labdát Biabiany elől, de a Giordano bíró nem sípolt.

A 77. percben egyenlített a Parma, Paletta lövését De Sanctis kapus sután maga elé ütötte, Zaccardo egy méterről nem hibázott (1-1).

A 86. percben megszerezte a győzelmet a Napoli: Cavani passza óriási lesen találta Lavezzit, de miután se a bíró, se az asszisztens nem jelzett, a kapuig gyalogolt (1-2).