Ugyan 401 perces góltalanságát megszakította, mégis sorozatban ötödször kapott ki az MTK labdarúgócsapata az NB I-ben, a 7. forduló zárómérkőzésén a Győr 2-1-re győzött a Hidegkuti-stadionban.

OTP Bank Liga, 7. forduló:
MTK Budapest - Győri ETO FC 1-2 (1-0)
Hidegkuti-stadion, 500 néző
v.: Andó-Szabó
MTK: Hegedüs L. - Poór (Hajdú Á., 87.), Kálnoki Kis, Vukmir, Fejes A. (Kelemen D., a szünetben) - Pölöskei Zs., Batik - Frank (Vass P., 76.), Kanta J., Ladányi - Eppel
Győr: Kamenár - Svec, Lipták, Lang, Völgyi - Kronaveter (Kalmár Zs., 91.), Kamber, Pátkai - Varga R. (Kink, 79.), Andric (Lázok, 57.), Rudolf G.
gól: Kanta J. (18.), illetve Rudolf G. (66.), Lázok (90.)
sárga lap: Lang (37.)

Az első félidő egyetlen valamirevaló helyzetét a hazaiak gólra tudták váltani, a csapatkapitány, Kanta József a 18. percben a 16-osról tökéletes emeléssel meglepte az ötös előtt álló Kamenar kapust, és a találattal megtörte a hazaiak 401 perce tartó bajnoki góltalanságát (1-0).

Eleinte úgy tűnt, hogy a második felvonás sem hoz komoly változást a játék képében, de a 66. percben Kamber szabadrúgását Rudolf jól csúsztatta meg, és megszerezte első győri találatát (1-1).

Az MTK-ban még mindig lett volna annyi, hogy megnyerje a mérkőzést, de előbb Vass Patrik sakk-matt helyzetét védte lábbal Kamenár, majd Eppel is ziccert rontott.

A 89. percben Lázok viszont nem hibázott, a vendégek cserecsatára beállította az 1-2-es végeredményt, így a fővárosiak megszakítás nélkül ötödik alkalommal szenvedtek vereséget a bajnokságban.