Griezmann a saját szurkolóikat intette csendre

Griezmann, Atlético Madrid
Atletico Madrid's French forward Antoine Griezmann gestures during the Spanish league football match between Club Atletico de Madrid and Valencia CF at the Wanda Metropolitano stadium in Madrid on February 4, 2018. / AFP PHOTO / GABRIEL BOUYS
A vasárnap esti Atlético Madrid–Valencia (1–0) meccsen a hazai szurkolók az utolsó percekben is hajtották volna előre csapatukat, de Antoine Griezmann nem kért belőlük.

Az Atléticónak Ángel Correa góljával lett meg a vezetés (és végül a győzelem), de a Wanda Metropolitano közönsége szeretett volna látni egy újabb találatot, így még a 90. percben is képesek voltak felháborodni azon, hogy

Griezmann ahelyett, hogy kapu felé indult volna, visszafogta a támadást és lassította a játékot.

A nézőkkel ellentétben ő tisztában volt azzal, hogy már nem kell mindenáron teperniük a második gólért, úgyhogy szépen csendre intette a durcás közönséget: