Társoldalunk:

Indul a kézi Eb, a dánok ellen kezdenek a mieink

2018.01.13. 08:08

A Dánia elleni csoportmérkőzéssel kezd a magyar férfi kézilabda-válogatott a horvátországi Európa-bajnokságon, de Lékai Mátéék meccsén kívül is lesz bőven sportesemény a tévében. 

Élő sportközvetítések a tévében január 13-án, szombaton:

M4 Sport
10.30: Alpesi sí, világkupa, női lesiklás, Bad Kleinkirchheim
13.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Drezda
16.30: Vízilabda, női ob I, BVSC-Zugló - Ferencváros
18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Eger-Alphen
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportmérkőzés, Magyarország-Dánia

Sport 1
8.45: Jégkorong, KHL All-Star-gála, Super Skills
16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Villarreal
18.30: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, La Liga, Deportivo La Coruna-Valencia
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Charlotte Hornets-Oklahoma City Thunder

Sport 2
17.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportmérkőzés, Németország-Montenegró
19.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportmérkőzés, Macedónia-Szlovénia
22.30: Amerikaifutball, NFL, főcsoport-elődöntő, Philadelphia Eagles-Atlanta Falcons

Eurosport 1
9.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő
11.00: Alpesi sí, világkupa, Bad Kleinkirchheim, női lesiklás
12.15: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi lesiklás
14.00: Síugrás, világkupa, Tauplitz/Bad Mittern
17.00: Formula-E, FIA bajnokság, Marrákes

Eurosport 2
11.00: Szabadstílusú sí, világkupa, ski cross
12.30: Sífutás, világkupa, Drezda, férfi és női klasszikus sprint
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Hoffenheim
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Schalke 04
21.00: Hódeszka, világkupa, Egyesült Államok

Digisport 1
13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Ulster-La Rochelle
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-olympique Marseille
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Monaco

Digisport 2
16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, Exeter Chiefs-Montpellier
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Amiens

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Lille

Spíler TV
15.30: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Leicester City
18.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Everton