Társoldalunk:

Fradi-Vidi csúcsrangadó, pályán a Barca és Dárdai Herthája

2018.09.02. 08:21

Temérdek élő sportközvetítés közül választhatunk, ha vasárnap leülünk a televíziók elé: az előző NB I-es szezon arany- és ezüstérmese egymással vív rangadót, az európai topligákban pályára lép többek között az Arsenal, a Tottenham, a Barca, az RB Leipzig, vagy éppen a Hertha, de lesz még itt Forma 1, tenisz és kerékpár is, úgyhogy nem fogunk unatkozni.

M4 Sport
9.15: Autósport, GP3, Olasz Nagydíj, 2. futam
10.45: Forma-2, Olasz Nagydíj, 2. futam
12.45: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Balatonfüred
15.00: Forma-1, Olasz Nagydíj, futam
17.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-MOL Vidi FC

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Fortuna Düsseldorf
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hertha BSC

Sport 2
13.30: Kézilabda, német férfibajnokság, Ludwigshafen-THW Kiel
15.15: Kézilabda, német férfibajnokság, Magdeburg-Leipzig
19.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Nacional-Benfica
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Moreirense

Eurosport 1
1.00 és 18.00: Tenisz, US Open
12.00: Kerékpár, Vuelta a Espana

Eurosport 2
17.00: Tenisz, US Open
11.00, 14.00 és 15.00: Motokrossz, világbajnokság, Törökország
12.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Olasz Nagydíj

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Amiens
18.00: Jégkorong, Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Olympique Marseille

Digisport 2
13.40: Autósport, EuroFormula Open, Silverstone, 2. futam
14.40: Autósport, GT Open, Silverstone, 2. futam
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Girondins Bordeaux
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Frosinone

Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff City-Arsenal
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Tottenham Hotspur

Spíler2 TV
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante UD-Valencia CF
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo Alavés-RCD Espanyol
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-SD Huesca
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Sevilla FC