Társoldalunk:

Rangadó a Premier League-ben, pályán a Real és a Barca is

2018.09.15. 08:51

Sportos szombat vár ránk, megannyi topligás mérkőzéssel, Forma-1-gyel, tenisszel és persze NB I-es bajnokikkal.

M4 Sport
11.45 és 14.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-DVSC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-Ferencváros

Duna World
15.45: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, osztályozó, Budapest, Magyarország-Csehország

Sport 1
15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 1. forduló, 1. mérkőzés, Vác-Makkabi Ramat Gan
17.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Veszprém-Vive Kielce

Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Leverkusen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Schalke

Eurosport 1
7.55: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
14.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 20. szakasz

Eurosport 2
11.15 és 14.00: Motorsport, superbike-vb, Portugália, időmérő és 1. futam
15.00 és 21.00: Motorsport, 24 órás FIM Endurance-világbajnokság, Bol d'Or
19.00: Falmászás, vb

Digisport 1
6.00: Tenisz, WTA-torna, Hirosima
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Frosinone

Digisport 2
14.00: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Spanyolország
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Monaco

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Malatyaspor

Spíler1 TV
8.10: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Sandown, 2. kvalifikációs futam
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Liverpool
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester United
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Madrid

Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Betis
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Madrid

Super TV2
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Arsenal