A Borsodi Liga 21. fordulójának első mérkőzésén a Fehérvár hazai pályán verte 3-1-re a REAC együttesét.

Borsodi Liga, 21. forduló:
FC Fehérvár - Rákospalotai EAC 3-1 (1-0)
Székesfehérvár, 1800 néző
v.: Erdős
Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Horváth G., Vincze Z. - Dvéri (Farkas B., 72.), Schwarcz, Bozic - Alumona (Dajic, 61.), Sitku, Györök (Lattenstein, 82.)
REAC: Farkas B. - Földvári (Koltai, 53.), Nagy I G., Horváth G., Sallai - Nyerges, Polonkai, Kapcsos, Cseri, Török - Torma (Csopaki, 78.)
gól: Sitku (6., 50.), Csizmadia (85.), illetve Polonkai (65.)
sárga lap: Koltai (67.)

6. perc: Vincze játszotta be a labdát Sitkunak a tizenhatos előterébe, a fehérvári támadó pedig az átvétel után a kissé kinn álló Farkas B. fölött a jobb sarokba emelt (1-0).

26. perc: Szép hazai akció végén Györök lőtt, de nem sikerült eltalálnia a kaput.

27. perc: Tudor védte könnyedén Torma próbálkozását.

33. perc: Alumona távoli lövését öklözte ki Farkas Györök elé, a fehérvári játékos középre gurított, de az érkező Sitku az elfekvő rákospalotai kapusba perdített.

44. perc: A Bozic ellen elkövetett szabálytalanságért megítélt szabadrúgást Györök kevéssel tekerte a kapu fölé.

48. perc: Földvári középre adását csúsztatta kevéssel a kapu mellé Nyerges.

50. perc: Györök ugratta ki Dvérit, aki az alapvonalról visszagurított, és az érkező Sitku megszerezte csapata, és önmaga második találatát (2-0).

65. perc: Kolltai beadását a késlekedő védők között, Polonkai 10 méterről lőtte a fehérvári kapuba (2-1).

80. perc: Horváth beadása után Dajic lövését védte a rákospalotai kapus.

84. perc: Újra Dajic került helyzetbe, de Farkas megakadályozta a gólszerzésben a fehérvári játékost.

89. perc: Vincze Zoltán szögletét a jól érkező Csizmadia fejelte a hálóba (3-1).

A korai gyors fehérvári találat rányomta bélyegét az első félidőre, így ebben a játékrészben nem volt különösebben szép játék, és a kapuk sem forogtak igazán veszélyben.

A második negyvenöt perc elején az újabb gyors hazai találat után rákapcsolt a REAC, és Polonkai szépítő találata után akár az egyenlítés lehetősége is benne volt a csapatban, de a hazaiak tudtak újítani, és a hajrában, Csizmadia fejesével eldöntötték a mérkőzést.