Az Izland elleni második mérkőzését is megnyerte a januári világbajnokságra készülő magyar férfikézilabda-válogatott, amely ezúttal Miskolcon győzött 32-28-re.

Eredmény:
Magyarország - Izland 32-28 (17-12)
a magyar góldobók: Császár 7, Katzirz 6, Gál 5, Nagy L., Dubai 3-3, Iváncsik T., Tombor 2-2, Ilyés, Iváncsik G., Laluska, Herber 1-1.

A két csapat pénteken Ózdon találkozott, és akkor 39-31-re nyert a Skaliczki-gárda. A találkozó elején Császár vezérletével és Tatai remek védéseinek köszönhetően elhúzott az ötletesen, gyorsan játszó hazai együttes. Az izlandiak inkább sokat járatták a labdát, de lövőhelyzetig alig jutottak el. A cserék után sem változott a játék képe, fokozatosan nőtt a különbség.

A második játékrészt álmosan kezdték a magyarok, kilenc perc alatt csak egyszer voltak eredményesek. A félidő derekán Gál révén megint nőtt az előny, ám később a skandináv rivális indításokkal csökkentette hátrányát.