A bírónak nincs videója, tartja a mondás, de a jégkorongra ez nem igaz, hiszen az NHL-ben például segítségül hívhatják a technikát a játékvezetők egy-egy vitatott ítéletnél. Igaz, ez sem garancia arra, hogy jó ítéletet hoznak, ahogy azt a Detroit-Dallas meccsen is láthattuk.

A harmadik harmadban 2-1-re vezettek a vendég texasiak, amikor a detroiti Brad May fonákkal kapurahúzta a korongot, ami Alex Auld kapus lábvédőjéről a hálóba csorgott. Egy ideig senki nem tudta, hol a pakk, majd May ünnepelni kezdett, de a bíró ekkor már sípolt, és megszakította a játékot.

A visszajátszásoknál jól látszik, hogy a korong szabályos körülmények között került a gólvonal mögé, és a korong már másodpercek óta "gólban van", amikor felharsan a sípszó, így érthetetlen, hogy a játékvezető végül miért nem ítélte szabályosnak, holott a felvételeket többször is újranézte. 2-2 helyett így maradt az 1-2, a Dallas pedig végül 3-1-re nyert.