A MAC Újbuda a Liptovsky Mikulás vendégeként, míg a DVTK hazai pályán, az Érsekújvár (Nové Zámky) ellen győzött a szlovák jégkorongliga vasárnapi játéknapján. Ugyancsak nyert a Hydro Fehérvár az osztrák ligában, amely 4-1-re verte hazai pályát a Graz-ot.

A Tipsport ligában a magyar fővárosi csapat 2-1-re nyert Szlovákiában, a miskolciak pedig szétlövés után hozták a meccsüket azután, hogy a rendes játékidőben 4 másodperccel a vége előtt elért góllal mentették hosszabbításra a találkozót.

Eredmények:
MHK 32 Liptovsky Mikulás (szlovák)-MAC Újbuda 1-2 (0-0, 0-2, 1-0)
DVTK Jegesmedvék-HC Nové Zámky (szlovák) 5-4 (1-0, 1-2, 2-2, 0-0) - szétlövés után

A Volán az első harmad után még hátrányban volt a vendég Graz ellen az EBEL-ben, de az amerikai Andrew Yogan a második harmadban szépített, a harmadikban pedig a vezetést is átvette. A záró felvonás derekán Anze Kuralt növelte a fehérváriak előnyét, a végeredményt pedig Yogan állította be egy üres kapus góllal, amivel mesterhármast ért el.