Domenech nemcsak ciki, pukkancs is

Vágólapra másolva!
A francia válogatott nyeretlenül végzett az utolsó helyen csoportjában, és az események láthatóan megviselték a Les Bleus mesterét, Raymond Domenechet is. A szakvezető a Dél-Afrika elleni meccset követően nem volt hajlandó kezet fogni a Bafana-Bafana brazil szövetségi kapitányával, Carlos Alberto Parreirával, és hosszan magyarázta neki, hogy miért döntött így.
Vágólapra másolva!

A sajtó ugyan megpróbálta kifaggatni a francia trénert, milyen diskurzust folytatott kollégájával, nem árult el semmit.

A sajtótájékoztatón háromszor is feltették neki a kérdést, mire ő mindháromszor azt mondta, új kérdést vár.

"Ha csak erről tudnak kérdezni, akkor inkább megyek, mi nem ugyanabból a világból valók vagyunk" - sértődött meg a vb-szereplést ezek szerint nem szégyellő Domenech.

Parreira bőbeszédűbb volt, bár értetlenül állt a történtek előtt. "Azt hiszem, azért nem fogott velem kezet, mert annak idején bíráltam csapatát az írek elleni pótselejtező miatt. Legalábbis segítője ezt mondta nekem. De én erre tényleg nem emlékszem" - mondta a dél-afrikaiak szövetségi kapitánya.