EBEL: kilencgólos meccsen szerzett pontot a Volán

Fehérvár AV19, Moser Medical Graz99ers
EBEL: legyőzte a listavezetőt a Fehérvár AV19
A Fehérvár AV 19 hosszabbításban 5-4-re kikapott Innsbruckban az osztrák jégkorongliga (EBEL) alapszakaszának pénteki játéknapján.

A Volán kétgólos hátrányban volt az első harmad után, ezt megfelezte a második szünetre, viszont a 46. percben ismét kettővel vezetett az Innsbruck. Fél perccel a bekapott gól után érkezett a szépítés Koskirantától, majd szűk három perccel a vége előtt a magyar válogatott Erdély Csanád egyenlített. A ráadásban viszont az osztrák együttes tudott újítani, és Yogan második találatával megszerezte a győzelmet.

A fehérvári csapatban Koskiranta kétszer volt eredményes, Erdély egy gólt és egy gólpasszt, a szintén magyar válogatott Sararuer pedig két asszisztot jegyzett.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):
HC TWK Innsbruck (osztrák)-Fehérvár AV19 5-4 (2-0, 1-2, 1-2, 1-0) - hosszabbítás után
a Fehérvár gólszerzői: Koskiranta (21., 46.), Tikkanen (32.), Erdély (58.)