A két újonc csapat közül a Siófok nyújtott élvonalbeli teljesítményt, s megérdemelten nyert. A Békéscsaba továbbra is pont nélkül áll.

Borsodi Liga, 4. forduló:
Siófok - Békéscsaba 4-1 (3-1)
Siófok, 2500 néző,
vezette: Drucskó
Siófok: Németh G. - Szalai, Kuttor, Koller - Grósz (Soós, 84.), Erős (Juhász, 62.), Kovács P., Gaál - Schultz (Sipeki, 56.), Usvat - Szabó Cs.
Békéscsaba: Fekete - Fehér Zs. (Valentényi, 70.), Grujic, Gabala, Bujáki (Tóth Gy., a szünetben) - Cseke, Bánföldi, Megyesi, Vincze Z. - Szilveszter, Niculescu (Gavrilovic, 61.)
gól: Gaál (28.), Szabó Cs. (30.), Usvat (34.), Kuttor (63.), illetve Niculescu (38.)
sárga lap: Kovács P. (65.)

28. perc: Erős beadása után Szabó Cs. elől a védők és a kapus együttes erővel még menteni tudtak, de a kipattanó labdára érkezett Gaál, aki kapásból, jobbal, 14 méterről a kapu bal oldalába bombázott (1-0).

30. perc: Kovács lövését kiejtette Fekete, a közelben álló Szabó rácsapott a labdára, kicselezte a hálóőrt, majd a kapuba gurított (2-0).

A Borsodi Liga állása és mesterlövészei/sport/magyarfoci/20020817aborsodi.html

34. perc: Schultz-Szabó-Usvat adogatás után utóbbi a 16-os jobb oldaláról, 12 méterről lőtt a hálóba (3-0).

38. perc: Gabala indításával Vincze futott el a bal oldalon, beadására Niculescu érkezett, s a 11-es pontról estében a kapu jobb oldalába lőtt (3-1).

63. perc: Sipeki bal oldali szögletét követően Kuttor 3 méterről a jobb felső sarokba bólintotta a labdát (4-1).