A Juventus korábbi sztárja, az olasz válogatottal tavaly Eb-győztes Giorgio Chiellini szerint a futballistaként elért sikereinek köszönheti szexuális vonzerejét.

A 38 éves sztár a Juventus játékosaként 9 bajnoki címet nyert, továbbá 5 Olasz Kupát és ugyanennyi Olasz Szuperkupát. Chiellini a tavalyi Európa-bajnokságon az olasz válogatottal is a csúcsra ért, csapatkapitányként vezette tornagyőzelemre a nemzeti együttest.

A veterán hátvéd úgy véli, hogy nem a vonzó külsejének, hanem a pályán elért sikereinek köszönheti azt, hogy sok nővel szexelhetett.

mondta egy podcast-műsorban Chiellini.

Chiellini és szexi felesége, Carolina Bonistalli:

Az utóbbi évek már nem a hódításairól szóltak, ugyanis 2014-ben megállapodott. Ekkor ismerkedett meg mostani feleségével, Carolina Bonistallival, akitől két lánya is született.

Chiellini idén nyáron 17 év után hagyta el a Juventust és az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles FC-hez igazolt, ahol a Real Madriddal ötszörös BL-győztes Gareth Bale is a csapattársa lett.