Társoldalunk:

MTK-FTC örökrangadó, topligák, pályára lép a Győr a kézi BL-ben

2019.03.09. 08:28

MTK-FTC örökrangadót rendeznek a labdarúgó NB I-ben, de pályára lép szombaton a Manchester City, aBayern München, az AC Milan és a Barcelona is. Természetesen nem csak futball színesíti a programot, lesz közvetítés a Rövidpályás gyorskorcsolya-vb-ről, de a sznúker, a jégkorong, a tenisz és a téli sportok szerelmesei sem fognak unatkozni.

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
12.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság, Szófia
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MOL Vidi FC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Ferencváros

A Fradi az MTK otthonában is győzelemre készülForrás: MTI/Czagány Balázs

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Odense
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Kristiansand-Győr
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Boavista-Sporting

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Wolfsburg
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Mönchengladbach

Eurosport 1
9.15 és 12.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora
10.30 és 13.30: Alpesi sí, vk, Spindleruv Mlyn
14.30: Síugrás, vk, Oslo
16.30: Sílövészet, vb, Östersund
19.55: Sznúker, The Players Championship, Preston

Eurosport 2
8.45 és 13.30: Északi összetett, vk, Oslo
10.00: Sífutás, vk, Oslo
12.30 és 14.00: Kerékpár, Strade Bianche
18.15: Szabadstílusú sí, vk, Mammoth Mountain
21.45: Hódeszka, vk, Mammoth Mountain

Digisport 1
15.40: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Tottenham
18.10: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Watford
20.30: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Milan
22.40: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Lyon
20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Fenerbahce
20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Bordeaux
22.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Spíler1 TV
13.00: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Brighton
15.55, 16.20 és 17.15: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, időmérő
21.00: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-Buffalo Sabres

Spíler2 TV
11.25, 12.20 és 13.15: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, 3. szabadedzés
16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Leganés
18.15: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Vallecano
20.30: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Huesca