Továbbra is százszázalékos a GYSEV-Ringa a nőikosárlabda-Euroligában, miután idegenben legyőzte a Lietuvos Vilnius együttesét.

Nőikosárlabda-Euroliga, 4. forduló, B csoport:
Lietuvos Vilnius (litván) - GYSEV-Ringa 65-82 (19-15, 12-22, 16-24, 18-21)
Vilnius, 1000 néző
vezette: Rakoczy (lengyel), Muurinen (finn)

A nyitó negyedben az Eb-negyedik válogatottban szerepelt Baranauskaite, illetve a nyáron Pécsről hazaigazolt Vilutyte révén a litvánok kezdeményeztek többet. A folytatásban a soproniak felzárkóztak, majd a félidőre átvették a vezetést (37-31).
Fordulás után sorozatban 7 pontot szerzett Farkas Sándor együttese, s a remekül dobó Seres és Balogh találataival a harmadik játékrész végére már 14 pont volt a különbség (61-47). A hajrában a kipontozódott Vilipic nélkül is tartotta előnyét a GYSEV, amely győzelmével továbbra is veretlen az Euroligában.

Farkas Sándor vezetőedző: "Nem volt olyan könnyű ez a meccs, mint ahogy az eredmény mutatja. A harmadik negyed fantasztikus védekezése döntött."